Kontakt Oss



Kontakt Oss



Navn Rolle E-mail
Marcel Rosenberg Daglig Leder og ansvarlig for politiattester marcel@ssk.no
Ragnhild Engen Barnehagesvømming, skolesvømming, SFOsvømming ragnhild@ssk.no
Natalia Ioannidou Svømmekurs Vann-Hai, ungdom, voksen, tilrettelagtekurs, privattimer kurs@ssk.no
Maria Johansen Badebursdag, utleie, folkebad maria@ssk.no
Jan Løth Andersen Hovedtrener og ansvarlig for klubbens beste svømmere jan@ssk.no
Jesper Madsen Breddetrener og ansvarlig for Rekruttpartier, Treningspartier og Triathlon jesper@ssk.no
Silje Christine Austveg Trener og instruktør silje@ssk.no
Elise Gudmundsen Baby- og småbarnsvømming kurs@ssk.no

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller innspill til forbedringer.