Kontakt Oss



Kontakt Oss



Navn Kursavdelingen E-mail
Natalia Leder for kursavdelingen natalia@ssk.no
Elise Svømmeskoleansvarlig (Kursene vann til sel) elise@ssk.no
Vigdis Baby- og småbarnsvømming vigdis@ssk.no
Ania Barnehage-, skole- og SFO-svømming. Vanngym. ania@ssk.no
Navn Breddeavdeling E-mail
Jesper Leder for breddeavdeling (Ta kontakt for videregåendekurs sjøløve, delfin og hai, Triatlon, barnetriatlon, rekruttpartier og treningspartier. jesper@ssk.no
Maria Badebursdag, utleie, folkebad maria@ssk.no
Anders Supersvømmerne anders@ssk.no
Marloes T1, 2, 3 marloes@ssk.no
Navn Konkurranseavdeling E-mail
Dirk Trener for K2 og instruktør dirk@ssk.no
Silje Trener for K3 og K4 silje@ssk.no
Navn Administrasjon E-mail
Ragnhild Konstituert daglig leder ragnhild@ssk.no 
Marcel Daglig Leder og ansvarlig for politiattester marcel@ssk.no

Ta gjerne kontakt om du har spørsmål eller innspill til forbedringer.